Skup nieruchomości to firma, w której sprzedamy swoje mieszkanie od ręki. Teraz z takiej oferty skorzystać można również przez biuro nieruchomości. Zobacz, w jaki sposób przebiega transakcja sprzedaży! Pomogą ci informacje zawarte na lontegro.

Jak sprzedać swoje mieszkanie bez problemu?

Można zredukować cenę, wystawić ogłoszenie w wielu miejscach, negocjować – wszystkie te metody nie gwarantują jednak szybkiej sprzedaży mieszkania.

Osoby, które mają mieszkanie i potrzebują gotówki od zaraz, powinny w takim przypadku pomyśleć o transakcji ze skupem nieruchomości, który także może prowadzić swoje usługi przez biuro nieruchomości.

W przypadku oferty jak skup mieszkania przez biuro nieruchomości krok po kroku cała transakcja może trwać jedynie parę dni!

Jakie mieszkania najczęściej odkupują skupy?

Skup jest w stanie odkupić od właściciela mieszkanie do remontu, zadłużone, a nawet z lokatorem. To duży atut, ponieważ takie nieruchomości zwykle nie cieszą się powodzeniem na rynku nieruchomości i kupujący omijają je szerokim łukiem.

Wobec tego sprzedaż mieszkania krok po kroku następuje bardzo szybko także w przypadku nieruchomości nazywanych trudnymi czy problematycznymi.

Jak skorzystać z oferty skupu nieruchomości?

To bardzo łatwe, ponieważ wystarczy wyłącznie kontakt z taką firmą, która następnie będzie mogła zająć się wszystkimi formalnościami niezbędnymi do przeprowadzenia całej transakcji.

Zapytanie o wycenę nieruchomości do skupu można przesłać przez internet. Również możliwe jest skontaktowanie się z nimi osobiście w ich stacjonarnych siedzibach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *