Bielizna dla amazonek w naszym sklepie internetowym jest przeznaczona dla wszystkich kobiet po operacji piersi. Oferujemy komfortowe biustonosze, dopasowane do nich figi, gorsety protetyczne oraz stroje kąpielowe od znanych i lubianych producentów – Anita, Amoena, Amfa, Thuasne. Szeroki wybór krojów, wzorów i kolorów powoduje, że z pewnością znajdziesz wśród nich idealny model dla siebie. Dzięki bieliźnie dla amazonek możesz poczuć się wygodnie i atrakcyjnie! Uważają eksperci z dlaamazonek.pl.

Kiedy konieczny jest biustonosz dla amazonek?

Bielizna dla amazonek przeznaczona jest dla kobiet po mastektomii, czyli operacji usunięcia piersi lub operacji oszczędzającej.

Noszenie odpowiedniego biustonosza medycznego jest wtedy ważne bezpośrednio po zabiegu, aby umożliwić prawidłowe gojenie się ran, uformowanie blizny pooperacyjnej i po to, aby zapobiegać obrzękom.

Po zabiegu usunięcia piersi zalecane jest również noszenie protez piersi, które nie tylko mają znaczenie estetyczne, ale również pozwalają na utrzymanie prawidłowej postawy. Specjalna kieszonka w staniku dla amazonki pozwala na umieszczenie w niej protezy.

Dostępne są u nas są również biustonosze pooperacyjne dla kobiet po innych zabiegach piersi, w tym po operacjach powiększenia piersi, liftingu piersi, rekonstrukcji piersi czy pomniejszenia biustu.

Biustonosze dla amazonek – jaki model wybrać?

Wiele kobiet po mastektomii ma problem ze znalezieniem odpowiedniego biustonosza. Na co warto zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Biustonosze dla amazonek dobiera się na podstawie wskazań medycznych. Bezpośrednio po zabiegach wskazane jest noszenie biustonosza pooperacyjnego albo gorsetu protetycznego. Następnie można zdecydować się na swoją ulubioną bieliznę – stanik miękki, usztywniany, z fiszbinami zależnie od oczekiwanego stopnia podtrzymania, komfortu, a także okazji.

Bielizna musi być też odpowiednio dopasowana, czyli mieć właściwy rozmiar. W tym celu należy pobrać wymiary ciała i porównać je z tabelą producenta.

Warto również zwrócić uwagę na materiał. W naszej ofercie znalazły się nie tylko kobiece biustonosze z lekkich i oddychających materiałów syntetycznych, ale też bawełniane biustonosze.

Zamów wygodną bieliznę dla amazonek w naszym sklepie – dostarczymy ją bezpośrednio do Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *