Jesteś właścicielem domu i zależy Ci na szybkiej transakcji? Poznaj 7 porad, aby ją przyspieszyć! Oferty skupu można zobaczyć na stronie skupnieruchomosciowy.pl, w której to pomogą specjaliści w realizacji takiej oferty.

1. Wyceń nieruchomość poprawnie

Upewnij się, że cena wywoławcza nieruchomości jest zgodna z podobnymi domami w okolicy. Możesz zastosować nieco niższą cenę, by zachęcić potencjalnych kupujących do zakupu.

2. Przygotuj dom do sprzedaży

Spraw, by dom wyglądał jak najlepiej. Posprzątaj, wyrzuć niepotrzebne przedmioty i dokonaj niezbędnych napraw. Możesz wykonać home staging samodzielnie albo z pomocą firmy, która ma w tym doświadczenie.

3. Postaw na dobrą reklamę

W ogłoszeniu używaj wysokiej jakości zdjęć i zachęcających opisów, aby zaprezentować swój dom. Również pamiętaj o umieszczeniu ogłoszenia w różnych serwisach.

4. Prowadź elastyczne prezentacje

Ułatw potencjalnym nabywcom obejrzenie domu i bądź gotowy do prezentacji nieruchomości w dogodnych dla nich porach.

5. Bądź otwarty na negocjacje

Przygotuj się do negocjowania z potencjalnymi nabywcami, aby dojść do porozumienia korzystnego dla obu stron. W ten sposób można także szybciej sprzedać dom.

6. Pomyśl o zatrudnieniu agenta nieruchomości

Doświadczony agent może pomóc w prawidłowej wycenie domu, przygotuje ofertę i będzie obsługiwać klientów. Może dzięki temu zadbać o szybszą transakcję.

  1. Rozważ ofertę skupu nieruchomościSkontaktuj się z firmą taką jak skup nieruchomości za gotówę, która może zapłacić gotówką za dom i szybko sfinalizować transakcję. Dzięki temu nie musisz czekać na zgłoszenie się chętnego kupującego i transakcja nieruchomości może wtedy zakończyć się już w ciągu kilku dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *