Endermologie Integral jest jedną z bardziej skutecznych metod redukcji cellulitu i rozstępów. Dzięki temu zabiegowi można w znacznym stopniu wyszczuplić i wymodelować sylwetkę, a także ujędrnić skórę. Endermologii używa się także do leczenia blizn. Sprawdźcie na czym polega ta metoda.

O Endermologie Integral

Endermologie jest zabiegiem w 100% naturalnym, który polega na uruchomieniu intensywnej reakcji biologicznej. W jej wyniku dochodzi do eliminowania opornego tłuszczu. Technika, która jest wykorzystywana w tej metodzie, oddziałuje na poziomie rdzeni fibroblastów. Co więcej, stymuluję produkcję kolagenu i elastyny, czego efektem jest wygładzenie cellulitu, zmiękczanie tkanki tłuszczowej oraz reaktywacja krążenia.

Endermologia jest specjalnym typem masażu wykonywanym mechanicznie. Opiera się on na niepowtarzalnym procesie, w którym dwie rolki, sterowane elektronicznie, działają w połączeniu z podciśnieniem tworzącym fałdę skórną. Zawijana jest ona przez pierwszą rolkę, a rozwijana przez drugą. Pełną mobilizację osiąga ona dzięki rolkom, które poruszają się w środku głowicy – tłumaczy nasz rozmówca reprezentujący Przychodnię Specjalistyczną High-Med.

Zastosowanie

Endermology, zwana też Lipomasaggem, służy do redukcji tkanki tłuszczowej, która nie poddaje się diecie ani ćwiczeniom fizycznym. Do tego specyficznego masażu używa się rolki Roll’in. Ta technologia zapewnia intensywność i skuteczność niezbędne do walki z opornym tłuszczem i cellulitem.

Terapia Endermology Integral składa się z serii zabiegów, a każdy z nich trwa 45 minut. Można powtarzać je maksymalnie 3 razy w tygodniu, jednak konieczne jest zachowanie co najmniej jednodniowej przerwy między zabiegami. Podczas ich przeprowadzania, pacjent musi założyć specjalny kostium, który umożliwia głębokie oddziaływanie masażu, a także zapewnia intymność i chroni skórę.

Endermologie Integral stosuje się do modelowania sylwetki, wyszczuplania lub odchudzania całego ciała, leczenia cellulitu, ujędrniania wybranych partii lub całego ciała, leczenia rozstępów, zwłóknień i blizn, a także jako preludium przygotowujące skórę do innych zabiegów (w tym liposukcji).

Efekty zabiegu mogą być naprawdę spektakularne: z jego pomocą można wyszczuplić ciało nawet o 2 rozmiary. Co więcej, Endermologie Integral w znacznym stopniu poprawia wygląd i napięcie skóry oraz pomaga szybko powrócić do sylwetki sprzed ciąży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *