Planujesz weekendowy wypad podczas pobytu w Warszawie albo w Poznaniu? W takim przypadku możesz skorzystać z taniego wynajmu samochodów na minuty!

Usługi car sharingu cieszą się coraz większym powodzeniem na całym świecie. Obecnie można korzystać z nich także w Polsce – oferuje je firma 4mobility.pl, która działa aktualnie w Warszawie oraz w Poznaniu, ale planuje rozszerzyć swoje usługi także na inne miasta w kraju.

Na czym polega car sharing?

Car sharing, czyli wynajem samochodów na minuty to usługa, która świadczona jest na podobnej zasadzie jak wynajem rowerów miejskich w wielu polskich miastach. Auta można wynajmować na też krótki czas, czyli najlepiej sprawdzi się ona wtedy, gdy mamy do załatwienia różne sprawy na mieście, ale też wtedy, gdy chcemy zrobić sobie weekendowy wypad za miasto.

Aby skorzystać z car sharingu, trzeba na początku pobrać aplikację do usługi i założyć w niej własne konto. Po pozytywnej weryfikacji możemy zacząć wypożyczać auta na minuty. Wybieramy pojazd z dogodnej dla nas lokalizacji, rezerwujemy go w aplikacji, a potem otwieramy smartfonem.

Rozliczenie odbywa się za wykorzystane minuty i przejechane kilometry, dlatego jest korzystniejsze od wynajmu auta na cały dzień oraz od usług taxi. Podczas korzystania z auta nie musimy martwić się o dodatkowe koszty – tankowanie, ubezpieczenie, przeglądy, co jest dodatkowym plusem.

Jeśli chcemy oddać auto, pozostawiamy je w jednej z wyznaczonych stref bez dodatkowych opłat. Płatność za przejazd pobierana jest automatycznie z karty podpiętej do aplikacji – nie trzeba nosić ze sobą żadnej gotówki.

Wypożyczaj auta na minuty – to się opłaca!

Dzięki takiemu modelowi wynajmu samochodów nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów, na przykład wtedy, gdy pojazd potrzebny jest tylko na krótki czas.

Właśnie dlatego 4mobility.pl w Polsce i inne firmy car sharingowe na całym świecie mają tak wielu zadowolonych użytkowników – dołączenie do ich grona jest naprawdę bardzo proste, a sama usługa to najlepsza alternatywa dla tradycyjnych wypożyczalni samochodowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *