Polskie prawo mówi o tym, że osoba bezrobotna to taka osoba, która nie posiada stałego zatrudnienia, nie wykonuje również pracy na umowę o dzieło, czy umowę zlecenie, a także zarejestrowana jest w Urzędzie Pracy. Wówczas osobie takiej należy się zasiłek, kiedy tylko spełnia określone wymagania. Ciekawostką jest to, że osoby takie w razie konieczności mogą liczyć na otrzymanie szybkiej pożyczki.

„Chwilówki” dla osób bezrobotnych

Warto bowiem pamiętać, że osoba bezrobotna może czerpać zyski z innych źródeł, takich jak: wynajem nieruchomości, stypendia naukowe, otrzymanie darowizny lub spadku, konta oszczędnościowe bądź praca za granicą. Szybka pożyczka dla bezrobotnych jest na pewno dla takich osób korzystna, ponieważ nie muszą one przedstawiać zaświadczenia o zarobkach. W banku bowiem bezrobotni raczej nie otrzymają kredytu, gdyż dla tej instytucji liczy się zabezpieczenie i płynność finansowa. Wymagane jest też zaświadczenie o zarobkach. Dlatego, dobrze będzie rozejrzeć się za tym, co ma do zaoferowania rynek pod tym względem. Można bowiem na wybrany cel uzyskać pieniądze, gdzie nie będzie potrzeby przedstawiania zaświadczenia o zarobkach. Nie będzie się też sprawdzanym w BIKu. Pieniądze otrzyma się na dowód.

Gdzie można otrzymać korzystną, szybką pożyczkę dla bezrobotnych?

Naturalnie, zanim zdecydujemy się na taką pożyczkę, to powinniśmy bardzo dokładnie sprawdzić firmę, w jakiej zamierzamy pożyczyć pieniądze. Musi być to bowiem firma rzetelna. Do takich zalicza się między innymi GetBucks. Ta spersonalizowana pożyczka zostaje udzielona na bardzo dogodnych warunkach. Wystarczy założyć darmowe konto na stronie GetBucks, uzupełnić dane osobowe, podać informacje na temat zarobków i w skrócie opisać swoją sytuację finansową. Wówczas też zostaniemy zweryfikowani. Kwota, którą chcemy pożyczyć zostanie bezzwłocznie przelana na nasze konto.

Jak więc widać, bezrobotni mogą również liczyć na to, że otrzymają pożyczkę na wybrany cel. Należy jednak przed pobraniem takiego zobowiązania odpowiedzieć sobie uczciwie na pytanie, czy będziemy je w stanie spłacić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *