Z roku na rok rośnie tendencja wyjazdów za granicę. Jedni wyjeżdżają w celach edukacyjnych, inni w zawodowych, a jeszcze inni turystycznych. Ta ostatnia forma odznacza się największą intensywnością w okresie wakacyjnym. Będąc w nowym otoczeniu istotne jest poczucie bezpieczeństwa. Co jest tego gwarancją? To przede wszystkim znajomość języka w którym można się porozumieć.

Takim – nader uniwersalnym i międzynarodowym językiem od wielu lat jest język angielski. Właśnie dlatego przed wyjazdem za granicę warto się go nauczyć, bądź przypomnieć. Doskonałym rozwiązaniem w tej sytuacji jest kurs języka angielskiego.

Obfitość ofert

Współczesny rynek edukacyjny w zakresie języków obcych obfituje w rozmaite kursy. Ofert jest mnóstwo, a prym wiodą placówki prywatne, które coraz śmielej wdrażają alternatywne metody nauczania. Te znane ze szkół państwowych z wolna odchodzą do lamusa. Trudno się temu dziwić, bowiem język angielski goszczący we wszystkich polskich szkołach państwowych nie zbiera pozytywnych recenzji, a świadczą o tym statystyki. Najnowszy sondaż przeprowadzony przez markę TNS Polska ukazuje, iż blisko 57% Polaków mówi w stopniu podstawowym w języku angielskim. Najwięcej osób w skali kraju znających tytułowy język mieści się w przedziale wiekowym – 20-30 lat. Co ciekawe u osób starszych – 40-70 lat największą popularnością wśród języków obcych cieszy się język rosyjski. Jeśli chodzi o znajomość angielskiego, to choć tendencja jego znajomości wzrasta, to wciąż daleko nam do krajów zachodnich takich jak Niemcy, Francja, tudzież Hiszpania. Nawet krótki, acz treściwy kurs angielskiego może znacznie poprawić owe statystyki.

Jak wygląda kurs języka angielskiego?

Nowoczesne placówki językowe odznaczają się dostosowaniem metod nauki języka angielskiego do indywidualnych potrzeb. Oferty coraz częściej są spersonalizowane, co znacznie poprawia jakość posługiwania się językiem angielskim. W ten sposób działa jedna z najpopularniejszych i najbardziej renomowanych marek – Lincoln . Innowacyjne metody nauczania spotykają się z ogromnym zainteresowaniem, zaś samo centrum odznacza się pełnym profesjonalizmem oraz prestiżem.  W celu przeanalizowania tej atrakcyjnej oferty warto odwiedzić oficjalną stronę internetową marki – https://lincoln.edu.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *